O nas

Strona główna / O nas

O nas

Firma Balustrady 1 szybko rozszerzając działalność o nowe dziedziny zyskała sobie zaufanie i dobrą opinię u klientów. Balustrady Warszawa. Ofertę naszą kierujemy do mieszkańców Warszawy i woj. mazowieckiego. Oferujemy balustrady ( proste i artystyczne ) ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, czarnej, aluminuim, ocynk ( łączymy z drewnem ), bramy wjazdowe i garażowe ( automatyka ), ogrodzenia ( artystyczne i proste ), schody, antresole, konstrukcje stalowe ( również budowlane i z projektu ), wiaty, zadaszenia, hale, magazyny, garaże stalowe ( mogą być otynkowane ), śmietniki, maszty, klamry ( kominowe ), skrzynie metalowe ( ciśnienie ), zrobimy wszystko ze stali na indywidualne zamówienie. Dobór optymalnego rozwiązania jest sztuką, a Ty nie musisz się na tym znać - wystarczy, że nam zaufasz. My posiadamy wiedzę i doświadczenie dzięki czemu profesjonalnie pomożemy Tobie w dokonaniu właściwego wyboru. Chętnie ułatwimy Tobie podjęcie korzystnej decyzji i przygotujemy szczegółową ofertę techniczno - handlowo - usługową. Oferujemy do sprzedaży rozety kwadratowe ze stali nierdzewnej do słupków kwadratowych 40x40, a także tablice z numerami domów, nazwą ulic ze stali nierdzewnej kwasoodpornej w różnych wymiarach, wykonujemy również łóżka kute i podjazdy dla niepełnosprawnych. Artystycznie wycinamy blachy - stal nierdzewna do 12mm, czarna do 20mm. Wycena i dojazd do klienta gratis. Zapraszamy do współpracy!

Rzetelność i fachowość firmy Balustrady1 potwierdzają referencje wystawione przez naszych Klientów z Warszawy i okolic:

 1. STRABAG
 2. Agencja Rezerw Materiałowych
 3. ADRO
 4. APM Konstrukcje
 5. Urząd Dzielnicy Wawer
 6. Alamo Water Poland
 7. Instalbud Sp. z o.o.
 8. Ambasada Austrii
 9. Hotel Hilton
 10. AAT HOLDING SA
 11. WRI Investment
 12. Ako-Bud
 13. Technobud
 14. Colliers International REMS
 15. Budimex Warszawa
 16. G&M Sp. z o.o.
 17. Malinowe Przedszkole
 18. Metrostav SA
 19. TRUMPF Polska
 20. PBM Południe
 21. Pol-Bud
 22. Rogowski Development
 23. Instytut Lotnictwa
 24. Straż Graniczna Warszawa
 25. CH KLIF
 26. Straż Graniczna Otwock
 27. Wspólnoty Mieszkaniowe
 28. Uniwersytet Warszawski
 29. Klienci prywatni
Posiadając bogate doświadczenie zarówno w wykonywaniu balustrad, schodów, konstrukcji stalowych, ogrodzeń doskonale trafiamy w potrzeby klientów. Gwarantujemy sprawną organizację i realizację powierzonych zadań na terenie Warszawy i okolic.

Naszą rzetelność potwierdza certyfikat rzetelnej firmy. wizytówka


Dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych

Jeżeli w związku z Twoją niepełnosprawnością potrzebujesz wsparcia finansowego w dokonaniu niezbędnych prac remontowych lub instalacji urządzeń, złóż wniosek do powiatowego centrum pomocy rodzinie w Twoim powiecie. W tej instytucji otrzymasz też wszystkie niezbędne informacje. Przykładowe prace, które można objąć dofinansowaniem to budowa podjazdu, poszerzenie drzwi, zamontowanie podłóg antypoślizgowych, przerobienie wanny na tzw. mokrą łazienkę, montaż systemu uchwytów umożliwiających przesiadanie się z wózka inwalidzkiego itp. Dostosowanie obiektów użyteczności publicznej PFRON dofinansowuje również likwidację barier architektonicznych w obiektach służących rehabilitacji zawodowej lub społecznej osób niepełnosprawnych. Co roku przekazuje pieniądze do samorządów wojewódzkich, z przeznaczeniem na prace budowlane w obiektach, które od min. 2 lat służą rehabilitacji, a nie są w pełni dostępne. Placówki związane z edukacja, ochroną zdrowia lub sprawami obywatelskimi mogą także dofinansować z pieniędzy PFRON likwidację barier architektonicznych i technicznych, aby spełnić warunek dostępności dla wszystkich. Dla nich PFRON prowadzi program Wyrównywanie różnic między regionami . Wniosek o wsparcie w programie zawiera się z PFRON za pośrednictwem samorządu powiatowego.